INFORMACJA w sprawie bezpłatnych przewozów pasażerskich do lokali wyborczych dla wyborców ujętych w spisie wyborców w stałych obwodach głosowania położonych na terenie Gminy Pątnów

INFORMACJA w sprawie bezpłatnych przewozów pasażerskich do lokali wyborczych dla wyborców ujętych w spisie wyborców w stałych obwodach głosowania położonych na terenie Gminy Pątnów

Na podstawie art. 37f ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2023 r. poz. 2408), informuję, że w dniu 9 czerwca 2024 r. organizowany jest bezpłatny przewóz pasażerski do lokali wyborczych dla wyborców ujętych w spisie wyborców w stałych obwodach głosowania położonych na terenie Gminy Pątnów.

Wyborcy będą mogli korzystać z przystanków położonych na liniach wskazanych w rozkładach.

1.Nazwa linii komunikacyjnej: GRABOWA – KAŁUŻE – KLUSKI

PRZYSTANEK 1 kurs 2 kurs
1 Grabowa 6 6:50 13:50
2 Kałuże 54 7:00 14:00
3 Kałuże 39 7:03 14:03
4 Kałuże 19 7:05 14:05
5 Kałuże- Kępowizna 7:10 14:10
7 Kluski 23 (OSP) lokal wyborczy 7:15 14:15
Przerwa 15 minut

Powrót 7:30 (Kałuże, Grabowa)

Przerwa 15 minut

Powrót 14:30 (Kałuże, Grabowa)

2.Nazwa linii komunikacyjnej: ZAŁECZE MAŁE – GLIGI – TRONINY

PRZYSTANEK 1 kurs 2 kurs
1 Załęcze Małe 94 8:10 15:10
2 Załęcze Małe 35 lokal wyborczy 8:15 15:15
3 Gligi 8 8:22 15:22
4 Troniny rozgałęzienie 8:27 15:27
5 Załęcze Małe 35 lokal wyborczy 8:35 15:35
Przerwa 15 minut

Powrót 8:50 (Gligi, Troniny, Załęcze Małe)

Przerwa 15 minut

Powrót 15:50 (Gligi, Troniny, Załęcze Małe)

3.Nazwa linii komunikacyjnej: DZIETRZNIKI

PRZYSTANEK 1 kurs 2 kurs
1 Dzietrzniki 229A 9:20 16:20
2 Dzietrzniki 105 lokal wyborczy 9:25 16:25
Przerwa 15 minut

Powrót 9:40 (Dzietrzniki 229A)

Przerwa 15 minut

Powrót 16:40 (Dzietrzniki 229A)

4.Nazwa linii komunikacyjnej: JÓZEFÓW – GRĘBIEŃ

PRZYSTANEK 1 kurs 2 kurs
1 Józefów przystanek przy skrzyżowaniu 9:50 16:50
2 Grębień 78 lokal wyborczy 9:55 16:55
3 Przerwa 15 minut

Powrót 10:10 (Józefów)

Przerwa 15 minut

Powrót 17:10 (Józefów)

5.Nazwa linii komunikacyjnej: PĄTNÓW

PRZYSTANEK 1 kurs 2 kurs
1 Pątnów (przystanek krajówka Grębień) 10:15 17:15
2 Pątnów 287 10:22 17:22
3 Pątnów 105 lokal wyborczy 10:27 17:27
4 Pątnów Salamony 10:32 17:32
5 Pątnów 228 stacja 10:42 17:42
6 Pątnów 183 10:50 17:50
7 Pątnów 105 lokal wyborczy 10:55 17:55
Powrót 11:00 (Pątnów 287, Pątnów – przystanek krajówka Grębień)

Powrót 11:20

(Pątnów 183, Pątnów 228 stacja, Pątnów Salamony)

Powrót 18:00 (Pątnów 287, Pątnów – przystanek krajówka Grębień)

Powrót 18:20

(Pątnów 183, Pątnów 228 stacja, Pątnów Salamony)

6.Nazwa linii komunikacyjnej: KAMIONKA

PRZYSTANEK 1 kurs 2 kurs
1 Kamionka Parcela 108 11:45 18:45
2 Kamionka 38A lokal wyborczy 11:50 18:50
Przerwa 15 minut

Powrót 12:05 (Kamionka Parcela)

Przerwa 15 minut

Powrót 19:05 (Kamionka Parcela)

7.Nazwa linii komunikacyjnej: BIENIEC

PRZYSTANEK 1 kurs 2 kurs
1 Bieniec Parcela (w okolicy nr 96) 12:25 19:25
2 Bieniec 88 12:27 19:27
3 Bieniec 71 12:32 19:32
4 Bieniec 9A lokal wyborczy 12:40 19:40
Przerwa 15 minut

Powrót 12:55 (Bieniec 71, 88, Parcela)

Przerwa 15 minut

Powrót 19:55 (Bieniec 71, 88, Parcela)