Postęp prac na stadionie w Pątnowie

Postęp prac na stadionie w Pątnowie

 

Trwają prace budowlane na stadionie i z dnia na dzień obiekt nabiera swoich finałowych kształtów. Obecnie kilka ekip pracuje na budowie. Jedna z nich montuje pokrycie dachowe i kominki wentylacyjne, druga zajmuje się pracami wykończeniowymi wewnątrz pomieszczeń, natomiast kolejna wykonuje podstawę brukarską pod widownię. Rozpoczęły się równocześnie prace związane z renowacją bieżni.

Wewnątrz budynku ułożone są już posadzki i glazura na ścianach w sanitariatach, pomieszczenia w większości są pomalowane, zamontowano oprawy oświetleniowe oraz włączniki i gniazda elektryczne. W trakcie jest również montaż urządzeń sanitarnych w łazienkach. Po przeprowadzeniu prac porządkowych w najbliższych dniach będzie następowało wyposażanie  pomieszczeń.

Pozostały jeszcze do wykonania prace elewacyjne, dokończenie oświetlenia zewnętrznego oraz roboty związane z zagospodarowaniem terenu.

Przypominamy, że na budowę stadionu gmina Pątnów otrzymała dofinansowanie z budżetu państwa z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu w wysokości 753.100,00 zł.

Realizacja zadania będzie trwała do końca października.