WAŻNY KOMUNIKAT
    Zmiana rachunku bankowego dla opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi - nr konta bankowego: 50 9256 0004 0075 8190 2000 0170     

Aktualności

Najmłodsi sportowcy gminy Pątnów w akcji!

[ 2016-01-29 ]
Najmłodsi uczniowie naszej gminy zmierzyli się już po raz VII na arenie zabaw sportowych 27 listopada 2015 r. w Szkole Podstawowej w Załęczu Małym. Założeniem „DZIECINADY” jest dobra zabawa sportowa najmłodszych adeptów sportu i rekreacji sportowej. Wszystko to dzieje się dla wielu z nich w obcym otoczeniu z zastosowaniem nowoczesnej techniki i w obecności publiczności, która kibicuje własnej drużynie. Trzeba przyznać, że to dla nich wielkie wyzwanie. Wszystkie dzieci znakomicie poradziły sobie z nim, kończąc z sukcesem różne konkurencje. Zabawa była znakomita, a dzieci uśmiechnięte i radosne.  Po zaciętej rywalizacji każdy uczestnik otrzymał słodkiego pączka i napój na uzupełnienie sił oraz pamiątkowy medal. Drużyny szkolne otrzymały puchary i dyplomy z rąk Wójta Gminy Pątnów Pana Jacka Olczyka. Cieszy fakt, że włodarze gminy Pątnów zauważyli ważność wspierania takich imprez i ich rozwijanie. Dzięki darczyńcom, sponsorom i pracy wolontariuszy zapewniono wysoki poziom tegorocznej „DZIECINADY”, za conależą im się serdeczne podziękowania.
Wyniki klasyfikacji drużynowej: 1.Szkoła Podstawowa w Załęczu Małym, 2. Szkoła Podstawowa w Pątnowie, 3. Szkoła Podstawowa Dzietrznikach.
Indywidualnie najlepsi: 1. Katarzyna Błach - SP Dzietrzniki, 2. Izabela Stykała - SP Załęcze Małe, 3. Jakub Gmyrek - SP Dzietrzniki.
Imprezę zakończył pokaz taneczny cheerleaderek, które po występie zaprosiły do wspólnej zabawy wszystkich uczestników DZIECINADY 2015.