WAŻNY KOMUNIKAT
    Zmiana rachunku bankowego dla opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi - nr konta bankowego: 50 9256 0004 0075 8190 2000 0170     

Aktualności

Turniej Piłki Nożnej Juniorów

[ 2018-06-28 ]

23 czerwca  2018 r. na stadionie w Pątnowie odbył się Turniej Piłki Nożnej Juniorów (rocznik 2005 i 2006). W zawodach brały udział drużyny z Pątnowa, Skomlina, Rudnik i Białej. Wszyscy zawodnicy spisali się na medal, prezentując swoje sportowe umiejętności, jednak piłkarze z Pątnowa okazali się najlepsi wśród wszystkich startujących drużyn, zdobywając tym samym pierwsze miejsce. Nasza drużyna włożyli dużo serca do walki pokonując przeciwników we wszystkich meczach. Szczegółowe wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce - Pątnów

bramki strzelili: Mateusz Perliceusz-4

                           Dawid Panek - 4

                           Szymon Zaręba -1

II miejsce - Biała

III miejsce - Rudniki

IV miejsce - Skomlin

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary.

Puchar dla Najlepszego Zawodnika Turnieju otrzymał Dawid Panek z Pątnowa, dla Najlepszego Bramkarza - Jakub Jurczyk z Rudnik natomiast królem strzelców został Mateusz Perliceusz równieżz Pątnowa.

Zawody zostały zorganizowane przez rodziców naszych zawodników, którzy zadbali o słodkie przekąski i napoje. Ogromne podziękowania należą się Panu Wójtowi Jackowi Olczykowi za wsparcie finansowe i ufundowanie pucharów, Panu Maciejowi Nowakowi i Wiesławowi Wawrzyniakowi  za zaangażowanie w to przedsięwzięcie oraz Grzegorzowi Beśce za pomoc w przeprowadzeniu turnieju. Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanego występu i życzymy powodzenia w następnych zawodach.

Jarosław Pakuła
Galeria zdjęć: