Karta Dużej Rodziny

Aktualności

Gimnazjalistki z Pątnowa nie zawodzą!

[ 2016-01-26 ]

Dnia 24.11.2015 r. w Gimnazjum w Białej miał miejsce turniej o Mistrzostwo Powiatu Wieluńskiego w unihokeju. Zawody cieszyły się sporym zainteresowaniem, gdyż 10 biorących udział ekip zostało przydzielone aż do 3 grup. Wszystkie mecze w poszczególnych grupach zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Gimnazjalistki z Pątnowa nie tylko zajęły 1 miejsce w grupie, ale także wygrały mecz ze swoimi rywalkami z Mierzyc. Dziewczęta tym samym awansowały do ścisłej trójki turnieju. Po stoczeniu kolejnych bojów Gimnazjum z Pątnowa ostatecznie znalazło się na 3 miejscu w rejonie wieluńskim. Miejsce na podium cieszy jeszcze bardziej pątnowską społeczność uczniowską, ponieważ jest to pierwszy medal wywalczony przez szkołę w tej dziedzinie sportowej.