WAŻNY KOMUNIKAT
    Zmiana rachunku bankowego dla opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi - nr konta bankowego: 50 9256 0004 0075 8190 2000 0170     

Aktualności

I Turniej Sołectw o Puchar Wójta

[ 2017-07-25 ]
22 lipca 2017 r.o godz. 15h00 rozpoczęły się na Stadionie w Pątnowie I  Rozgrywki Piłkarskie o Puchar Wójta Gminy Pątnów pod patronatem Starosty Wieluńskiego Andrzeja Stępnia oraz Wójta Gminy Pątnów Jacka Olczyka. W rozgrywkach wzięły udział cztery drużyny, które po zaciętej rywalizacji i kilku rozegranych meczach uplasowały się na następujących pozycjach:

1. Starostwo Powiatowe w Wieluniu
2. Drużyna Oldboyów "Piękni i młodzi" z Dzietrznik
3. Strażacy z jednostek OSP w Pątnowie
4. Gmina Pątnów

Trzy godziny później odbył się na Stadionie w Pątnowie I Turniej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Pątnów. W szranki stanęło dziewięć sołectw, które konkurowały w kilku rywalizacjach jak  bieg w workach, w strzałąch na bramkę od unihokeja, wbijanie gwoździ, rzut piłką do kosza, bieg w taczkach oraz reanimacja sołtysa. Po blisko trzech godzinach zmagań suma punktów zdbytych przez kilkusosobowe drużyny pozwoliła uplasować poszczególne sołectwa na następujących miejscach:
 
1. Sołectwo Kluski
2. Sołectwo Dzietrzniki
3. Sołectwo Kałuże
4. Sołectwo Kamionka
5. Sołectwo Pątnów
6. Sołectwo Załęcze Małe
7. Sołectwo Józefów i Bieniec ex aequo
8. Sołectwo Grębień
 
Za zdobycie I miejsca Sołectwo Kluski otrzymało cenną nagrodę: zestaw nagłośnieniowy składający się z dwóch kolumn 1000W, mikrofonów bezprzewodowych, statywów oraz miksera.
Wszystkim sołectwom gratulujemy a kibicom dziękujemy za gorący doping.
Galeria zdjęć: