WAŻNY KOMUNIKAT
    Zmiana rachunku bankowego dla opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi - nr konta bankowego: 50 9256 0004 0075 8190 2000 0170     

Aktualności

„Wspólne kolędowanie w Kamionce”

[ 2016-01-13 ]
      W dniu 10 stycznia 2016r. w Sołeckim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Kamionce odbyło się po raz IV „Wspólne kolędowanie”, którego organizatorem były Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Kamionki.
Na ww spotkanie przybyli: starosta wieluński p. Andrzej Stępień, Wójt Gminy Pątnów p. Jacek Olczyk, ks. Marian Stochniałek, członkinie i członkowie Stowarzyszenia Osób z problemem Choroby Nowotworowej i Ich Rodzin w Wieluniu ”Po prostu żyj”, grupa POPLON, Sołtys wsi Kamionka p. Mieczysław Śpich, Prezes OSP p. Jan Salamon, Rada Parafialna z Kamionki, powiatowi radni, przedstawicielki KGW z Gminy Pątnów oraz mieszkańcy wsi Kamionka.
     Po powitaniu wszystkich zebranych, wystąpili uczestnicy „Kółka teatralnego” z Kamionki wystawiając „Jasełka”, następnie kolędy i pastorałki zaprezentowali: członkinie i członkowie Stowarzyszenia „Po prostu żyj”, grupa POPLON oraz Panie z KGW z Kamionki.
      W czasie trwania imprezy można było obejrzeć wystawę prac wykonanych przez uczestników na zajęciach manualnych w świetlicy w Kamionce oraz z „Warsztatów integracyjnych”, które miały miejsce w Kamionce.
      Po części oficjalnej na wszystkich czekał słodki poczęstunek przy kawie i herbacie. Impreza trwała do późnych godzin wieczornych.
Luiza Grajek
Galeria zdjęć: