WAŻNY KOMUNIKAT
    Zmiana rachunku bankowego dla opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi - nr konta bankowego: 50 9256 0004 0075 8190 2000 0170     

Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

[ 2017-01-24 ]
Wystąpienia z okazji Dnia Babci i Dziadka są stałym punktem programów przedszkolnych. Często polegają na prezentacji wierszyków i piosenek tematycznych. Do tematu można jednak podejść bardziej twórczo. Wzruszyć, rozweselić i zaskoczyć ważnych gości. Przy tym dobrze się bawić z przedszkolakami podczas przygotowań. W tym roku, oczywiście oprócz części oficjalnej przygotowanej pod kierunkiem Pani Iwony Bystrzykowskiej oraz Pani Anny Michalskiej, na którą złożyły się podziękowania i wyrazy uznania, uroczystość miała charakter konkursu z dużą dozą dobrego humoru.
Dnia 12 stycznia dzieci z Publicznego Przedszkola w Dzietrznikach miały przyjemność wziąć udział w uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka pod hasłem „Babciu, Dziadku ja się nie chwalę, ja po prostu mam talent”. W ten szczególny sposób wnuki pragnęły okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem tańczyły, śpiewały piosenki oraz wręczyły upominki. Występ dzieci wywołał u dziadków ogromną radość oraz wzruszenie. Nie zabrakło wspólnych zabaw oraz śpiewu szlagierów z młodych lat naszych honorowych gości. Wyjątkowego, domowego charakteru tej uroczystości nadały piękne dekoracje stołów, a także przepyszne potrawy wykonane przez rodziców oraz panie kucharki.
Z tego miejsca pragniemy również podziękować naszym druhom strażakom za pokrycie kosztów związanych z wynajmem Sołeckiego Centrum Kultury i Rekreacji w Dzietrznikach, a także wszystkim osobom zaangażowanym w uświetnienie naszej uroczystości.

Iwona Bystrzykowska