WAŻNY KOMUNIKAT
    Zmiana rachunku bankowego dla opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi - nr konta bankowego: 50 9256 0004 0075 8190 2000 0170     

Aktualności

Dzień Chłopaka w kl. III G w Dzietrznikach

[ 2016-11-03 ]
Tradycją klasy III Gimnazjum w ZSS w Dzietrznikach jest to, że każdego roku Dzień Chłopaka odbywa się w Agroturystyce „Nad Strugą” u Państwa Kalembów. Spędzamy tam bardzo miłe popołudnie pod opieką naszych rodziców i wychowawczyni - J. Duszyńskiej.
Jak zwykle i tym razem nie zabrakło różnych atrakcji. Najważniejsze są niespodzianki, jakie dziewczęta przygotowują dla kolegów z okazji ich święta. W tym roku nie było konkurencji typu bieg w workach, skakanie na skakance, bo jesteśmy starsi i chyba już nie wypada (tak naprawdę to zawsze się potrafimy bawić). Chłopcy otrzymali ciekawe prezenty – ładnie oprawione zdjęcia koleżanek z klasy. To na pamiątkę, aby nie zapomnieli nigdy o swoich ośmiu  wspaniałych kobietkach. Gdy traciliśmy nieco energii podczas gry w piłkę, jej niedobór uzupełnialiśmy posiłkiem przygotowanym przez rodziców. Najmilsze chwile spędziliśmy przy ognisku, piekąc kiełbaski.
Aż przykro pomyśleć, to był nasz ostatni Dzień Chłopaka w takim składzie. A szkoda…