WAŻNY KOMUNIKAT
    Zmiana rachunku bankowego dla opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi - nr konta bankowego: 50 9256 0004 0075 8190 2000 0170     

Aktualności

Mixer Regionalny

[ 2016-08-25 ]
W niedzielę 4 września Gmina Pątnów weźmie udział w Mixerze Regionalnym organizowanym już po raz trzynasty w Łodzi na ulicy Piotrkowskiej. Mixer Regionalny jest to coroczne spotkanie łodzian i gości spoza regionu z tym wszystkim, co w województwie łódzkim najlepsze. Na ul. Piotrkowskiej zaprezentuje się 130 wystawców ze wszystkich gmin i powiatów oraz z regionów partnerskich: organizacje społeczne i kulturalne, samorządy lokalne ze swoimi ofertami turystycznymi, parki krajobrazowe.
Na wspólnym z Gminą Pątnów stoisku zaprezentują się stowarzyszenie „KRAS” oraz „Rowerowy Wieluń”. Chcemy zachęcić podróżnych do odwiedzania naszego regionu, który obfituje w piękne krajobrazy i widoki. Czeka w nim wiele atrakcji zarówno dla wielbicieli jazdy na rowerze czy jazdy konnej. Jest to idealne miejsce do letniego wypoczynku dla ludzi, którzy cenią sobie ciszę i spokój, głównie z uwagi na znajdujący się na terenie gminy Pątnów Załęczański Park Krajobrazowy oraz obszar NATURA 2000. Stowarzyszenie „KRAS” pragnie przybliżyć ideę nowej dyscypliny sportu w województwie łódzkim, jaką jest Rowerowa Jazda na Orientację, przedstawić historię zawodów oraz plany organizacji takich wydarzeń w przyszłości. Grupa „Rowerowy Wieluń” natomiast, chce promować powiat wieluński oraz przybliżyć historię i ideę grupy przy jednoczesnej prezentacji sprzętu rowerowego.

http://www.mixer.lodzkie.pl/mixer-wystawcy/39-demo-content/wystawcy2016/168-wystawca-gmina-patnow