WAŻNY KOMUNIKAT
    Zmiana rachunku bankowego dla opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi - nr konta bankowego: 50 9256 0004 0075 8190 2000 0170     

Aktualności

NARODOWE CZYTANIE 2016

[ 2016-08-17 ]
Gminna Biblioteka Publiczna w Pątnowie oraz Wójt Gminy Pątnów serdecznie zapraszają mieszkańców gminy do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji Narodowe Czytanie „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza pod Honorowym Patronatem Pary Prezydenckiej Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser-Dudy.
W naszej miejscowości odbędzie się 6 września 2016 r. o godz. 11:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pątnowie, Pątnów nr 72. Więcej informacji nt. wydarzenia można uzyskać w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pątnowie.
To piękna książka o zwycięstwie prawdy i miłości - historia wiary, która pozwala budować silne więzi kształtujące wspólnotę. Gorąco zachęcamy wszystkich Państwa do wspólnego czytania z nami „Quo vadis”.
Zapraszamy wszystkich czytelników oraz wszystkich zainteresowanych do współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Pątnowie i pomocy przy realizacji tego wydarzenia poprzez odczytanie wybranych fragmentów „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza.
Zapraszamy wszystkie osoby do zgłaszania swojego udziału w tym wydarzeniu pod numerem tel. (43) 8865356 lub mailem gbppatnow@op.pl. Prosimy o pomoc w przygotowaniu wybranych fragmentów i strojów na to wydarzenie.
Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału.
Drodzy mieszkańcy!
Zabierzcie w dniu wspólnego czytania ze sobą swój egzemplarz „Quo vadis”, a my przystawimy na nim specjalną pieczęć pamiątkową z Narodowego Czytania, którą otrzymamy z Kancelarii Prezydenta.