WAŻNY KOMUNIKAT
        

Aktualności

Promocja gospodarcza Województwa Łódzkiego poprzez organizację i udział w zagranicznych targach

[ 2016-07-25 ]
W nawiązaniu do pisma z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Urząd Gminy Pątnów informuje, iż Województwo Łódzkie przygotowuje się do realizacji projektu: „Promocja gospodarcza Województwa Łódzkiego poprzez organizację i udział w zagranicznych targach i misjach gospodarczych” w ramach Regionalnego Programu operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020”.
Jednym z działań realizowanych w ramach ww. projektu jest organizacja wystąpienia Województwa Łódzkiego na Międzynarodowych Targach Inwestycyjnych Expo Real w Monachium (termin: 3-7 października 2016 r.), które stały się najważniejszą platformą biznesu dla międzynarodowego sektora nieruchomości i inwestycji. Na targach wystawiają się firmy, samorządy, organizacje i dostawcy usług zajmujących się rozwojem, finansowaniem, realizacją, marketingiem i użytkowaniem wszelkiego rodzaju nieruchomości. Obecność na targach ma umożliwić przedstawicielom regionu łódzkiego nawiązanie współpracy gospodarczej z międzynarodowymi inwestorami z kluczowych branż dla rozwoju województwa łódzkiego. Oferta będzie prezentowana w celu pozyskania partnerów z branż: budowlanej, innowacyjnego rolnictwa i przetwórstwa, logistyki, energetyki i odnawialnych źródeł energii oraz informatyki i telekomunikacji.
Do udziału ww. targach Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza przedsiębiorców sektora MŚP województwa łódzkiego prezentujących ofertę inwestycyjną/gospodarczą z branż kluczowych dla rozwoju województwa łódzkiego jak i regionalnych specjalizacji wskazanych w RSI LORIS 2030.
Jednocześnie wskazuje, że w ww. targach możliwy jest udział max 5 przedsiębiorstw z województwa łódzkiego.
Formularz zgłoszeniowy dla przedsiębiorców, jak również regulaminem udziału w ww. przedsięwzięciu wraz ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami umieszczono na stronie internetowej Województwa Łódzkiego http://lodzkie.pl/strona-glowna/aktualnosci/expo-real-2016.

Termin wydarzenia: 3 – 7 października 2016 r.
Termin zgłoszeń: do 26.08.2016r.
Spotkanie z przedsiębiorcami: I połowa września 2016 r.

Na wszelkie pytania odpowiedzą:
1. Hanna Maciejewska 42 663 35 97 hanna.maciejewska@lodzkie.pl
2. Natalia Pietrasiak – Wesołowska 42 663 36 35 natalia.pietrasiak@lodzkie.pl
Zgłoszenia można dokonać wypełniając formularz online lub przesyłając zgłoszenie w formie tradycyjnej.
Formularz online dostępny jest tu - kliknij