WAŻNY KOMUNIKAT
        

Aktualności

STYPEDNIUM GMINY PĄTNÓW DLA UZDOLNIONYCH UCZNIÓW

[ 2016-06-22 ]
Lista uczniów, którzy w roku szkolnym 2015/2016 otrzymali stypendium Gminy Pątnów dla uzdolnionych uczniów.
Lp. Imię i nazwisko ucznia Nazwa szkoły
1. Klaudia Stec Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu - Technikum
2. Aleksandra Pawlicka I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
3. Patrycja Stochmiałek I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
4. Zuzanna Dubas II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Wieluniu
5. Sebastian Pęcherz II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Wieluniu
6. Marcel Jeziorski Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym – Publiczne Gimnazjum
7. Kacper Wróbel Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym – Publiczna Szkoła Podstawowa
8. Natalia Czarnuch Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym – Publiczna Szkoła Podstawowa
9. Julia Drab Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym – Publiczna Szkoła Podstawowa
10. Oliwia Kowal Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym – Publiczne Gimnazjum
11. Marta Sztucka Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym – Publiczne Gimnazjum
12. Oliwia Komor Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym – Publiczna Szkoła Podstawowa
13. Zuzanna Zdziebko Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym – Publiczne Gimnazjum
14. Weronika Sztucka Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym – Publiczna Szkoła Podstawowa
15. Tomasz Czarnojan Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu - Technikum
16. Klaudia Pęcherz II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Wieluniu
17. Anna Kowalik Zespół Szkół Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie – Publiczna Szkoła Podstawowa
18. Jakub Parzyjagła Zespół Szkół Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie – Publiczna Szkoła Podstawowa
19. Nadia Zając Zespół Szkół Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie – Publiczna Szkoła Podstawowa
20. Magdalena Klimas Zespół Szkół Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie – Publiczna Szkoła Podstawowa
21. Weronika Bil Zespół Szkół Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie – Publiczna Szkoła Podstawowa
22. Bartłomiej Wyrębak Zespół Szkół Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie – Publiczna Szkoła Podstawowa
23. Marta Nowak Zespół Szkół Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie – Publiczna Gimnazjum
24. Agata Pęcherz Zespół Szkół Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie – Publiczne Gimnazjum
25. Karolina Pochrzęst Zespół Szkół Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie – Publiczne Gimnazjum
26. Justyna Karcz Zespół Szkół Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie – Publiczne Gimnazjum
27. Daria Szydło Zespół Szkół Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie – Publiczne Gimnazjum
28. Julia Sampolska Zespół Szkół Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie – Publiczne Gimnazjum
29. Weronika Janik Zespół Szkół Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie – Publiczne Gimnazjum
30. Joanna Płociennik Zespół Szkół Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Pątnowie – Publiczne Gimnazjum
31. Klaudia Kalemba Zespół Szkół Samorządowych im. Króla Wł. Jagiełły w Dzietrznikach – Publiczne Gimnazjum
32. Gabriela Pakuła Zespół Szkół Samorządowych im. Króla Wł. Jagiełły w Dzietrznikach– Publiczna Szkoła Podstawowa
33. Martyna Budziak Zespół Szkół Samorządowych im. Króla Wł. Jagiełły w Dzietrznikach – Publiczna Szkoła Podstawowa
34. Zuzanna Jachymska Zespół Szkół Samorządowych im. Króla Wł. Jagiełły w Dzietrznikach – Publiczna Szkoła Podstawowa
35. Maria Żarnowska Zespół Szkół Samorządowych im. Króla Wł. Jagiełły w Dzietrznikach – Publiczna Szkoła Podstawowa
36. Agnieszka Pęcherz Zespół Szkół Samorządowych im. Króla Wł. Jagiełły w Dzietrznikach – Publiczna Szkoła Podstawowa
37. Oliwia Bogus Zespół Szkół Samorządowych im. Króla Wł. Jagiełły w Dzietrznikach – Publiczna Szkoła Podstawowa
38. Klaudia Żarnowska Zespół Szkół Samorządowych im. Króla Wł. Jagiełły w Dzietrznikach – Publiczne Gimnazjum
39. Alicja Wilk Zespół Szkół Samorządowych im. Króla Wł. Jagiełły w Dzietrznikach – Publiczne Gimnazjum
40. Marta Ochwatowska Zespół Szkół Samorządowych im. Króla Wł. Jagiełły w Dzietrznikach – Publiczne Gimnazjum
41. Zuzanna Klara Zespół Szkół Samorządowych im. Króla Wł. Jagiełły w Dzietrznikach – Publiczna Szkoła Podstawowa
42. Aleksandra Budziak Zespół Szkół Samorządowych im. Króla Wł. Jagiełły w Dzietrznikach – Publiczne Gimnazjum
43. Anna Madeła Zespół Szkół Samorządowych im. Króla Wł. Jagiełły w Dzietrznikach – Publiczne Gimnazjum
44. Natalia Pawlicka Zespół Szkół Samorządowych im. Króla Wł. Jagiełły w Dzietrznikach – Publiczne Gimnazjum
45. Julia Raducka Zespół Szkół Samorządowych im. Króla Wł. Jagiełły w Dzietrznikach – Publiczne Gimnazjum
46. Julia Morka Zespół Szkół Samorządowych im. Króla Wł. Jagiełły w Dzietrznikach – Publiczne Gimnazjum
47. Klaudia Randak Zespół Szkół Samorządowych im. Króla Wł. Jagiełły w Dzietrznikach – Publiczne Gimnazjum
48. Sandra Stochmiałek Zespół Szkół Samorządowych im. Króla Wł. Jagiełły w Dzietrznikach – Publiczne Gimnazjum
49. Mateusz Łyczko II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Wieluniu

 

Pliki do pobrania: