WAŻNY KOMUNIKAT
    Zmiana rachunku bankowego dla opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi - nr konta bankowego: 50 9256 0004 0075 8190 2000 0170     

Aktualności

Pół wieku Koła Gospodyń Wiejskich w Kamionce

[ 2016-05-05 ]
1 maja 2016 r. o godz. 16.00 została odprawiona w kaplicy w Kamionce uroczysta msza święta w intencji „Pięćdziesięciolecia istnienia Koła Gospodyń Wiejskich w Kamionce”, której przewodniczył biskup pomocniczy Antoni Długosz. W uroczystościach udział wzięli: starosta wieluński p. Andrzej Stępień, radni z Gminy Wieluń, Wójt Gminy Pątnów p. Jacek Olczyk, poczty sztandarowe z OSP Kamionka oraz z Kół Gospodyń Wiejskich z Bieńca, Dzietrznik i Pątnowa, seniorki z KGW w Kamionce oraz zaproszeni goście.
Po mszy świętej wszyscy udali się na słodki poczęstunek do Sołeckiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Kamionce. Podczas jubileuszowej biesiady swoje umiejętności wokalne zaprezentowała grupa teatralna z SCKSiR w Kamionce, która przedstawiła spektakl o tematyce powstania Koła Gospodyń Wiejskich na podst. utworu I. Kraszewskiego pt. „Dziad i baba”. Uroczystości trwały do późnych godzin wieczornych.


Koło Gospodyń Wiejskich z Kamionki ma już 50 lat - relacja RZW